Купити ультразвуковий відлякувач собак «Собакам.нет».

Обновлено: 27.06.2020 в 8:10 Все объявления в разделе: Прочая электротехника
Автор
Черновцы
1890 грн
+38 XXX Показать номер
В избранное
Подписаться
Состояние: Новый
Доставка: Волынская область
Способ доставки: Нова Пошта
Оплата: Не указано
Возврат: Не указано
Описание
Швидко та ефективно відлякнути собаку Вы зможете за допомогою ультразвукового відлякувача «Собакам.Нет Вспышка+», який є на сьогодення самим потужним серед кишенькових приладів для відлякування собак, а ефект потрійної дії гарантує 100% результат.
Прилад здатен відлякати агресивних собак на відстані до 20 метрів, це практично доказаний показник і є найкращим серед відлякувачів собак. Ефект від роботи наступає миттєво завдяки унікальному ультразвуковому рисунку для відлякування, який ісам змінює частоту роботи та змушує собаку відразу покинути зону дії «Собакам.нет». Індикатор на верхній частині корпуса сповістить про розрядження батарейок, при цьому в приладі реалізована особлива схема, яка дозволяє зберегти повну потужність навіть при частково розряджених батарейках. Собакам.нет має стильний дизайн і може використовуватись як звичайний ліхтар.
Безкоштовна доставка відлякувача від собак «Собакам.Нет Вспышка Плюс» по Україні, офіційний дилер, гарантія, сама низька ціна! Докладніше за т. О677190866

Другие объявления автора

Прочая электротехника
0 грн
Техника для дома
290 грн
Прочая электротехника
490 грн
Оборудование для дома
0 грн
Прочая электротехника
380 грн